Witamy w dziale galeria

Pasowanie - STOKROTKI - grupa VI

Dnia 24 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Do grona wspaniałych Przedszkolaków dołączyło kolejne 15 dzieci z grupy VI. Stokrotki zaprezentowały się wspaniale! Swoimi umiejętnościami artystycznymi i zachowaniem, udowodniły, że są już prawdziwymi Przedszklolakami. Gratulujemy i życzymy tylko wspaniałych dni w Naszym Przedszkolu!!!!

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10.11. 2021r. przedszkolaki z grupy III wraz z paniami - Marzeną, Alą i Anetą - rytmiczką, zorganizowały uroczystą akademię z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zaproszeni Goście odśpiewali wraz z dziećmi Mazurka Dąbrowskiego, mogli też usłyszeć jak pięknie dzieci śpiewają piosenki patriotyczne, recytują wiersze i tańczą.

Gratulujemy pięknego występu!!!