Kontakt
Miejskie Przedszkole nr 6

Aktualności

Witamy na stronie naszego przedszkola!
DZIEŃ DZIECKA 2026

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki ze swoimi Paniami wybrały się do bawialni "Figle - Migle" w Tarnowie, gdzie czekało na nie mnóstwo atrakcji i doskonałej zabawy. Dzieci z radością korzystały z kolorowych zjeżdżalni, basenów z piłeczkami oraz licznych torów przeszkód i pojazdów. Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. To był wyjątkowy dzień pełen radości, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. GALERIA

DZIEŃ MAMY I TATY GR. II

Z okazji Dnia Mamy i Taty w dniu 27.05.2026r. dzieci z grupy 4-latków przygotowały wyjątkowy program artystyczny dla swoich rodziców. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz prezentowali układy taneczne, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność. Występ dostarczył wielu wzruszeń i radości zgromadzonym gościom. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, które były pięknym wyrazem ich uczuć. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców. Galeria

DZIEŃ MAMY I TATY W GR.I + PASOWANIE

Dnia 27 maja 2026r.  w grupie 3-latków odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, połączona z Pasowaniem na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień pełen wzruszeń, radości i niezapomnianych chwil.

Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność dla rodziców. Po występie wręczyły Mamom i Tatom własnoręcznie wykonane upominki, które były miłym wyrazem dziecięcych uczuć.

Następnie odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Mali bohaterowie wykazali się odwagą i umiejętnościami zdobytymi podczas pierwszych miesięcy pobytu w przedszkolu. Po złożeniu uroczystego przyrzeczenia każdy trzylatek został pasowany przez Panią Dyrektor na prawdziwego przedszkolaka oraz otrzymał pamiątkowy dyplom.

To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło wielu wzruszeń zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, wspólne świętowanie oraz stworzenie ciepłej i rodzinnej atmosfery.

Gratulujemy naszym najmłodszym przedszkolakom i życzymy im wielu sukcesów, radosnej zabawy oraz wspaniałych przygód w przedszkolu.

DZIEŃ MAMY I TATY W GR. VII I V

Dnia 20.05.2026r. na uroczystość Dnia Mamy i Taty zaprosiły swoich Rodziców dzieci z grupy VII i V. W grupie VII odbyło się wiosenne przedstawieni, gdzie dzieci pięknie śpiewały i tańczyły oraz deklamowały wiersze i życzenia dla Rodziców. W grupie V było dyskotekowo. Rodzice zostałi "przeniesieni" w czasie do lat 90-tych. Mogli przypomnić sobie - na pewno z nostalgią, jak to było kiedy mieli po naście lat.... 

zdjęcia gr. VII

zdjęcia gr. V

DZIEŃ MAMY I TATY GR VI + PASOWANIE

Pierwsze występy dla Kochanych Rodziców odbyły się w grupie maluszków - "Motylki", wydarzenie miało miejsce 20.05 w przedszkolu. Dzieci śpiewały, tańczyły a także grały w orkiestrze. Zwieńczeniem występów dla Rodziców było uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Do grona wspaniałych przedszkolaków przyjęliśmy kolejne 13 dzieci. Gratulujemy! Zdjęcia

DZIEŃ MAMY I TATY GR. IV - 6-LATKI

7 maja do naszego przedszkola zostali zaproszeni Rodzice dzieci z gr. IV. Dzieci pod okiem pani Marzenki i Ali przygotowały przedstawienie o tym jak rodzice się poznali. Były piosenki, wspólne tańce, wspomnienia i pyszny poczęstunek. Kilka zdjęć TUTAJ

WYCIECZKA GR. VII

05.05.2026r. dzieci z gr.VII (czterolatki) ze swoimi paniami odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne "Kangurek" w Stanisławicach. Przedszkolaki przebywały wśród zwierząt m.in. jeży, gekonów, żółwi, kangurów, lotopałanek - latające wiewiórki, papug i kangurów. O każdym zwierzątku zdobyły wiele ciekawych informacji, które przekazywali z wielką pasją do zwierząt właściciele gospodarstwa. Dzieci mogły dotknąć, pogłaskać zwierzątka, co sprawiało im ogromną radość.  Zachęcamy do odwiedzenia "Kangurka" https://www.facebook.com/p/Kangurek-Gospodarstwo-Agro-61558715188976/     
Galeria

KONKURS PLASTYCZNY

Z radością informujemy, że Zuzia Filipek z gr. V zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym  "Magia górskiego krajobrazu" organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Bochni. Gratulujemy Zuzi i Rodzicom!