REKRUTACJA 2024/2025

W załączniku Zarządzenie Burmistrza Miasta Bochnia w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę w tych postępowaniach i dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.

Zarządzenie

REKRUTACJA DO MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 6 W BOCHNI NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6  w Bochni informuje, że rekrutacja do przedszkola rozpocznie się 4 marca 2024 r.
 i przeprowadzona będzie po raz pierwszy za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem:

Szczegółowe zasady rekrutacji będą sukcesywnie zamieszczane w elektronicznym systemie
rekrutacji oraz na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli i szkół podstawowych.

Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola:

19-29 lutego 2024 r. (deklaracje dostępne będą u wychowawców).

Nie złożenie deklaracji w terminie jest równoznaczne z rezygnacją miejsca w dotychczasowym przedszkolu od dnia 01 września 2024r.