Wybuchowe eksperymenty z Doktorem Wow

rok temu

Dnia 28.04.2022r. Starszaki uczestniczyły w ekscytujących pokazach naukowych. Celem zajęć było zarówno zaszczepienie zamiłowania do nauk ścisłych, jak i rozwijanie posiadanych już zainteresowań. Zajęcia edukacyjne w atrakcyjnej formie pokazów łączą naukę z zabawą. Dzieci uwielbiają być zaskakiwane, a takie niemalże magiczne eksperymenty i doświadczenia to świetna zabawa i niezwykle pouczająca przygoda. W przystępny sposób Doktor Wow zaprezentował dzieciom doświadczenia i eksperymenty, które uzupełnią wiedzę poznawaną. Poznały co to są półkule Magdeburskie, próżnia, prawa fizyki w kosmosie, paliwo jądrowe i wyrzutnie rakietowe a także "wyprodukowały" wodór i zobaczyły jego wybuch.... Zajęcia były wspaniałe dla Wszystkich! Na pewno jeszcze zaprosimy do nas Doktora Wow! Zdjęcia w Galerii.