Witamy na stronie naszego przedszkola!
Akcja Światowy Dzień Drzewa

Dnia 10 października 2023r. odbyło się sadzenie drzew na naszym placu zabaw. W związku z niekorzystną pogodą do wyjścia młodszych dzieci na plac zabaw, starszaki naszego przedszkola przejęły funkcję sadzenia drzew, oczywiście z pomocą pań i pana Rysia. Mamy nadzieję, że kolejne posadzone katalpy będą zacieniały nasz ogród i plac zabaw. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie akcji, a Wszystkim rodzicom za okazałą pomoc w zakupie katalp. Dziękujemy. Zapraszamy do GALERII.

Spotkanie z Policją

Dnia 20 września dzieci naszego przedszkola spotkały się z panami policjantami. Przyjechali do nas policyjnymi samochodami. Dzieci mogły porozmawiać o pracy policjanta, posiedzieć w samochodzie..... Wszystko pięknie dzieci zapamiętały, a my uwieczniliśmy trochę na zdjęciach. Zapraszamy do galerii.

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Zapraszamy  przedstawicieli trójek grupowych na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Bochni dnia 14.09.2023r. (czwartek) o godz. 16:00.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI ? TYGRYSKI ? Przedszkole Niezapominajka

Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne ogólne w przedszkolu dnia 06.09.2023r. o godz.16:30. Po spotkaniu ogólnym zebranie z wychowawcami grup w salach.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Przedszkole nr 5 w Gostyninie - Witamy w przedszkolu!

DRODZY RODZICE!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024 w piątek 01.09.2023r.

Przedszkole jest otwarte od godz. 6.30 - 16.30. Przyprowadzamy dzieci najpóźniej do godz. 8.30.

Prosimy już na pierwszy dzień pobytu w przedszkolu zaopatrzyć dzieci w obuwie zamienne, ubranka na zmianę, które zostawiamy w szatni w półce.

Dzieci, które leżakują przynoszą ze sobą piżamkę i podusię, można zabrać przytulankę.

Pożegnanie Przedszkola 2023r.

Dnia 16 czerwca 2023r. odbyło się oficjalne pożegnanie najstarszych przedszkolaków. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu pt. "Na jagody". Pożegnały się ze swoimi Paniami. Po oficjalnej części uroczystości nadszedł czas na wspólne zabawy i rodzinny piknik. Dziękujemy Rodzicom za wspaniałą organizację, uśmiech i radość przekazywaną swoim dzieciom oraz dobre słowo każdego dnia. Wszystkim Przedszkolakom życzymy wspaniałych wakacji i jeszcze lepszych dni w nowym rozdziale swojego życia jakim jest szkoła! POWODZENIA!!!!

Więcej zdjęć w GALERII

Dzień Dziecka organizujemy w przedszkolu 01 czerwca 2023r.

GRUPY III, IV, V - "Super Mario Bros" GRUPY II, VII - "Kicia Kocia" - godz.10:30, I, VI - "Kicia Kocia" - 9:45

Wszystkim Dzieciom życzymy wesołego Dnia Dziecka!!!