Witamy na stronie naszego przedszkola!
Mikołaj w Przedszkolu

Dnia 6 grudnia 2023r. odwiedził Nas w przedszkolu Święty Mikołaj. Odwiedził Wszystkie dzieci i rozdał prezenty. Dzieci w podziękowaniu zaśpiewały Mikołajowi piosenki a nawet zatańczyły z Mikołajem:)

Święty Mikołaj nie zapomniał również o personelu w przedszkolu, był również u pani sekreatrki, u pań w kuchni i u pani intendentki. Galeria zdjęć

Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Festiwal Piosenki Przedszkolnej.

" Hity rodziców, czyli przedszkolaki w dziecięcej piosence retro". ????????????????

Dnia 21.11.2023r. Ania Solarz z gr. IV wzięła udział w festiwalu. Zaśpiewała piosenkę pt. "Meluzyna"  z "Akademii Pana Kleksa"  zdobywając Grand Prix. Jesteśmy bardzo dumni! Ani gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

11 LISTOPADA 2023 R. - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 11 listopada 2023r. cała społeczność naszego przedszkola uczestniczyła w uroczystości patriotycznej przygotowanej przez nauczycieli i dzieci z grupy IV.  Dzien Niepodległości był w przedszkolu bardzo uroczysty, dzieci pięknie przedstawiły historię naszego kraju. Wszyscy odświętnie ubrani odśpiewaliśmy Hymn Narodowy w ramach akcji "Szkoła do hymnu". Razem z nami w tym dniu byli zaproszeni goście Burmistrz Miasta Bochnia oraz Dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni. Dziękujemy również Rodzicom za obecność w przedszkolu. Zapraszamy do artykułów i zdjęć na stronach:

Akcja Światowy Dzień Drzewa

Dnia 10 października 2023r. odbyło się sadzenie drzew na naszym placu zabaw. W związku z niekorzystną pogodą do wyjścia młodszych dzieci na plac zabaw, starszaki naszego przedszkola przejęły funkcję sadzenia drzew, oczywiście z pomocą pań i pana Rysia. Mamy nadzieję, że kolejne posadzone katalpy będą zacieniały nasz ogród i plac zabaw. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie akcji, a Wszystkim rodzicom za okazałą pomoc w zakupie katalp. Dziękujemy. Zapraszamy do GALERII.