Pożegnanie Przedszkola gr. III

rok temu
    Dnia 24 czerwca dzieci z grupy IV tańcem, śpiewem i wierszem pożegnały przedszkole. Ostatni występ w przedszkolu  w obecności rodziców i zaproszonych gości. Jak zawsze dzieci były przygotowane przez swoje Panie - Marzenkę i Alicję - na 6 z plusem !!!
W tym roku nie tylko dzieci pracowały na sukces. Rodzice naszych przedszkolaków przygotowali dla nas wszystkich noespodziankę - bajkę pt. "Złotowłosa i tryz niedźwiadki". Gratulujemy wspaniałego pomysłu i występu, który był wspaniały - pełen profesjonalizm!
Zapraszamy do Galerii.

Dziękujemy Wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką wprowadzałyście do naszego przedszkola, za entuzjazm i spontaniczność.
Drodzy rodzice gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci! Życzymy Wam pociechy i zadowolenia z Waszych dzieci w przyszłości, a Wam drogie dzieci życzymy wielu sukcesów w szkole.