REKRUTACJA 2024/2025

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLI
I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH W BOCHNI NA ROK SZKOLNY 2024/2025

W dniu 6 maja 2024 r. rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca i odbywać się będzie wyłącznie do miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Bochni, w których są wolne miejsca.

Rekrutacja przeprowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji znajdującego się pod adresem:

Rekrutacja uzupełniająca w systemie elektronicznym NABO będzie trwać do 13 maja 2024 r. do godz. 15.00, po czym system zostanie zamknięty.

W portalu dla rodziców zostały zamieszczone zasady, kryteria, harmonogram rekrutacji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz oferty poszczególnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, w których są wolne miejsca, opis ich lokalizacji oraz dane liczbowe o wolnych miejscach w poszczególnych grupach wiekowych, które pozwolą na prosty i przemyślany wybór placówek.

W przypadku problemów z dostępem lub użytkowaniem systemu w każdym przedszkolu lub szkole udzielana jest pomoc techniczna. Tam też należy kierować ewentualne zapytania związane z rekrutacją.

W załączniku Zarządzenie Burmistrza Miasta Bochnia w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę w tych postępowaniach i dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.

Zarządzenie

REKRUTACJA DO MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 6 W BOCHNI NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6  w Bochni informuje, że rekrutacja do przedszkola rozpocznie się 4 marca 2024 r.
 i przeprowadzona będzie po raz pierwszy za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem:

Szczegółowe zasady rekrutacji będą sukcesywnie zamieszczane w elektronicznym systemie
rekrutacji oraz na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli i szkół podstawowych.

Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola:

19-29 lutego 2024 r. (deklaracje dostępne będą u wychowawców).

Nie złożenie deklaracji w terminie jest równoznaczne z rezygnacją miejsca w dotychczasowym przedszkolu od dnia 01 września 2024r.